Życie jest pojebane. 3


Mam ostatnio bardzo podły nastrój. A wtedy po głowie krążą mi głównie złe myśli. O beznadziejności, smutku, bólu, tęsknocie i tym podobne. To naprawdę nic miłego. Szczególnie gdy siedzi się w pustym, wielkim domu i nie ma nawet do kogo gęby otworzyć. Przycupnąłem na łóżku i w przerwach pomiędzy pisaniem kolejnych zdań, bezmyślnie gapię się w dywan. Nie mam siły na nic. To chyba depresja… Ale czy istnieje depresja wiosenna?


3 komentarzy do “Życie jest pojebane.

 • kood

  Masz siłę by pisać na bloogu więc to nie depresja. Nie łam się Misia to chwilowy kryzys, przejdzie wkrótce. Sprubój zrobić coś co zawsze lubiłeś robić, włącz jakąś muzyczkę ulubioną, jakiś filmik cokolwiek. Trzymaj się i nie daj się !!!

 • Dzikuska

  To nie jest depresja…jestes rozdarty i zagubiony..wyjdż z domu dotknij drzewa, przytul sie do dziecka. napij sie gorącej czekolady, porozmawiaj ze swoimi przyjaciólmi, posłuchaj muzyki, zrób kilka zdjęć, potrzaskaj w klawiature i stworz jakąś muzykę..można tak wymieniać…z doswiadczenia wiem ,że nie zawsze to działa, nie ma złotego środka..Gdy dopadała mnie chandra,gdy cierpiałam z powodu nieszczęśliwej miłości,gdy umierał mi ktoś na rękach…czułam ,że zapadam sie w czelusci piekła..kurczyła sie moja dusza a serce waliło jak oszalale,,każdy z nas doskonale zna to uczucie..Wtedy pakowalam torbę i jechałam w moje rodzinne strony.Chodziłam w moje magiczne zakamarki i myślałam spokojnie….zawsze znalazło sie rozwiazanie..

 • olsza1977

  cześć, trafiłam tu przez przypadek szukałam dla siostrzenicy coś o misiach, jak możesz tak myśleć, głowa do góry życie jest cudne a zwłaszcza jak masz duży dom i kompa, jak jesteś samotny to twój wybór w polsce jest z hakiem 35 mln ludzi jest w kim wybierać przyjaciół i osoby bliskie sercu rozejrzyj się powodzenia.
  Ps. ja też jestem sama ale ukojenia szukam w BOGA i jest super

Komentarze są wyłączone.